۰۲۱-۶۶۷۲۵۵۰۰
قوانین1399-09-27T07:59:58+03:30
۱-قوانین Digimaxtel۱۳۹۹-۰۹-۲۷T07:44:53+03:30

کاربر گرامی خواهشمندیم موارد زیر را به منظور خرید راحت تر و مطمئن تر از دیجی مکستل، مطالعه نمایید.
ورود کاربر به وب‌سایت دیجی مکستل هنگام استفاده از پروفایل شخصی، تخفیف‌ها و سایر خدمات خدمات ارائه شده توسط این وب‌سایت، به معنی آگاهی کامل و پذیرش شرایط، قوانین و نحوه استفاده از خدمات دیجی مکستل می‌باشد. قابل به ذکر است، ثبت سفارش در هر زمانی به معنی پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین این وب‌سایت از سوی کاربر است.

۲-قوانین عمومی۱۳۹۹-۰۹-۲۷T07:44:53+03:30

کاربر گرامی خواهشمندیم موارد زیر را به منظور خرید راحت تر و مطمئن تر از دیجی مکستل، مطالعه نمایید.
ورود کاربر به وب‌سایت دیجی مکستل هنگام استفاده از پروفایل شخصی، تخفیف‌ها و سایر خدمات خدمات ارائه شده توسط این وب‌سایت، به معنی آگاهی کامل و پذیرش شرایط، قوانین و نحوه استفاده از خدمات دیجی مکستل می‌باشد. قابل به ذکر است، ثبت سفارش در هر زمانی به معنی پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین این وب‌سایت از سوی کاربر است.

۳-تعریف مشتری یا کاربر۱۳۹۹-۰۹-۲۷T07:44:48+03:30

مشتری یا کاربر شخصی است که از طریق اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام وارد کرده است، نسبت به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دیجی مکس تل اقدام نماید.
همچنین از آنجا که دیجی مکس تل یک وب‌سایت خرید آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

۴-شرایط ارسال۱۳۹۹-۱۱-۰۴T17:12:27+03:30

سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت شده باشند، در اولین روز کاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
زمان تقریبی ارسال سفارش با توجه به فاصله مقصدحدود ۲۴ الی ۷۲ساعت کاری می­باشد.
حاملی که توسط مشتری گرامی برگزیده میشود،به عنوان نماینده خریدار تلقی شده و پس از تحویل کالا به آن دیجی مکس تل هیچ مسئولیتی راجع به آسیب فیزیکی و مفقودی ندارد.
مشتریان پس از ارسال کالا توسط دیجی مکس تل، میتوانند مرسوله را از طریق پروفایل خود پیگیری کنند.
برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری بسته دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود.
ارسال تصویر کارت ملی کاربر ار طریق آیکون واتس آپ سایت ، جهت ارسال کالا الزامی می باشد.

تیپاکس:

ارسال توسط حامل تیپاکس پس کرایه میباشد، کرایه بار توسط مشتری و در زمان تحویل سفارش پرداخت میشود.تمامی مرسولات بیمه شده تا سقف ده میلیون تومان و در صورت خسارت یا مفقودی از عهده فروشگاه دیجی مکس تل خارج و پیگیری از طریق شرکت تیپاکس خواهد بود.

زمان تقریبی ارسال ۱ الی ۵ روز کاری میباشد.

پست پیشتاز:

ارسال های از طریق پست پیشتاز به صورت پیش کرایه بوده و در زمان ثبت سفارش هزینه توسط مشتری پرداخت میشود.

زمان تقریبی ارسال ۱ الی ۵ روز کاری میباشد.این نوع ارسال شامل بیمه نمیباشد.

پست پیشتاز+ بیمه:

ارسال های از طریق پست پیشتاز به صورت پیش کرایه بوده و در زمان ثبت سفارش هزینه ارسال و مبلغ بیمه توسط مشتری پرداخت میشود.

زمان تقریبی ارسال ۱ الی ۵ روز کاری میباشد.

تمامی مرسولات بیمه شده تا سقف مبلغ سفارش میباشدو در صورت خسارت یا مفقودی از عهده فروشگاه دیجی مکس تل خارج و پیگیری از طریق شرکت پست صورت گیرد.

کالاهایی که دارای گارانتی شرکتی میباشند،مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند.

۵-استرداد کالا چگونه صورت پذیرد؟۱۳۹۹-۱۱-۰۴T17:19:48+03:30

– استرداد کالا حتما باید بعد از هماهنگی با پشتیبانی دیجی مکس تل صورت پذیرد و از مرجوع کالا بدون هماهنگی جدا خودداری کنید.
– جهت تماس با بخش خدمات پس از فروش میتوانید با شماره های فروشگاه تماس بگیرید و یا به شماره واتس آپ ۰۹۱۲۲۲۵۳۴۶۷ ارسال نمایید.
– توجه داشته باشید در هر دو صورت لازم است کد و اطلاعات خرید خود را اعلام فرمایید.
– پس از پذیرش کالا کارشناسان حداکثر طی ۷۲ ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام میکنند.
– در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا هفت روز کاری مبلغ یه حساب مشتری واریز میگردد.
– جهت استرداد وجه دیجی مکس تل نیازمند اطلاعات حساب بانکی شما میباشد.(شماره کارت بانکی و شماره شبا) لطفا در پنل خود بارگداری فرمایید.
هر گونه آسیب و ایراد فیزیگی و یا وجود مغایرت در مشخصات با اطلاعات وبسایت را در اسرع وقت و حداکثر طی ۲۴ ساعت به خدمات پس از فروش اطلاع دهید.در صورتی که مغایرت بودون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد.

کالاهایی که دارای گارانتی شرکتی می باشند، شرکت گارانتی مسئول انجام فرایند خدمات پس از فروش می باشند.

۶-سیاست های رعایت حریم شخصی۱۳۹۹-۰۹-۲۷T07:52:38+03:30

دیجی مکس تل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
دیجی مکس تل متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دیجی مکس تل، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دیجی مکس تل، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دیجی مکس تل جزئی از اموال دیجی مکس تل محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دیجی مکس تل است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دیجی مکس تل محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دیجی مکس تل و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دیجی مکس تل است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت دیجی مکس تل و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای دیجی مکس تل محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات دیجی مکس تل ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.digimaxtel.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت دیجی مکس تل هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.digimaxtel.com  و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

۷-ثبت پردازش و ارسال سفارش۱۳۹۹-۰۹-۲۷T07:54:35+03:30

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. دیجی مکس تل به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت دیجی مکس تل به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. دیجی مکس تل همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در دیجی مکس تل به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای دیجی مکس تل حفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– دیجی مکس تل مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای دیجی مکس تل محفوظ است.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت دیجی مکس تل، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای دیجی مکس تل محفوظ است. دیجی مکس تل در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت دیجی مکس تل می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.​
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دیجی مکس تل جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
– کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند.
لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.
– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
– امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد
– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
– لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید (dkc) سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که دیجی مکس تل هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

۸-شرایط انصراف از خرید۱۳۹۹-۱۱-۰۴T17:46:31+03:30

بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد.
زمان استرداد وجه در صورت لغو سفارش هفت روزکاری میباشد.
کالاهایی که دارای گارانتی شرکتی میباشند،مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند.
دیجی مکس تل نسبت به نوسانات لحظه ای و روزانه قیمت ها مسئولیتی ندارد

۹-هزینه های ارسال چکونه محاسبه خواهد شد؟۱۳۹۹-۱۱-۰۴T17:48:18+03:30

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش دیجی مکس تل باشد، هزینه‌های ارسال به عهده دیجی مکس تل است.
– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به دیجی مکس تل ارسال شود.
– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان دیجی مکس تل ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
– اگر ساکن تهران هستید برای تحویل گرفتن کالا و هماهنگی با دیجی مکس تل تماس بگیرید.
– اگر ساکن شهری جز تهران هستید برای بازگشت کالا تنها از پست پیشتاز استفاده نمایید.

۱۰-شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران۱۳۹۹-۰۹-۲۷T07:56:57+03:30

۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
۲. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
۳. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
۴. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
۵. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
۶. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
۷. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
۸. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
۱۰. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
۱۱. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
۱۲. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
۱۳. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از دیجی مکس تل را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
۱۴. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
۱۵. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
۱۶. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.
۱۷. کامنت هایی که با عرف جامعه مغایر هستند مثل کامنت های کالاهای جنسی تایید نخواهند شد.